Karadeniz Turları Tatil Home Yeşilin Başkentine Keyifli Bir Yolculuk!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Batum Kahvaltı Yerleri – Tadına Doyulmaz Gürcü Lezzetleri

En Çok Tavsiye Edilen Batum Kahvaltı Mekanları

Batum kahvaltı yerleri ile muhteşem Gürcü lezzetlerine hazır olun. Batum’da yetişen taze sebzelerle, yağlarla ve reçellerle güne başlayacaksınız. Batum kahvaltı yerleri sizlere özel yöresel ekmekler, peynirler, yumurtalar ve çaylarla daha önce denemediğiniz bir kahvaltı deneyimi yaşatacak.

Gürcü mutfağı hamur işlerinden ve tatlılardan oluştuğu için Batum’da kahvaltılık olarak bol bol ekmek, börek ve poğaça görmek mümkündür. Her biri Batum’da yetişen sebzelerle ve üretilen peynirlerle yapılır. Batum kahvaltı mekanları klasik kahvaltılıklara ek olarak tatmadığınız Gürcü lezzetlerini de beğeninize sunar.

Batum’da kahvaltı mekanları dışında Batum otelleri de konaklama imkanları dahilinde sizlere kahvaltı hizmetleri sunmaktadır. Karadeniz turları ile Batum’a geldiğinizde otelinizde açık büfe kahvaltı imkanlarından yararlanabileceksiniz. Ancak önerimiz Batum kahvaltı mekanları ile ünlü lezzetleri tatmanız.

Batum’da Kahvaltı – Çeşit Çeşit Gürcü Lezzetleri

Batum’da kahvaltı yapmak istediğinizde mekan ve menü açısından seçenekleriniz geniş olacak. Karadeniz’in havasıyla yetişen sebzeler, kaymak ve yoğurtlar, kavurmalı yumurtalar, tereyağları, ballar ve börekler Batum manzaralı masalarda hazır olacak.

Batum kahvaltı yerleri ve otellerde Ponçiki denilen pişiye benzer bir hamur işi tadacaksınız. Ponçikiyi reçel ve çikolatayla tüketebilirsiniz. Ayrıca Batum’da kahvaltı mekanlarının vazgeçilmezi olan ünlü Sulgini peynirini tanıyacaksınız. İnek sütünden yapılan ve tuzsuz olan Sulgini peynirini çok seveceksiniz.

Batum kahvaltı mekanları Batum kahvaltısı ve tadına doyamayacağınız lezzetleri sofranıza taşıyacak. Batum kahvaltı yerleri ve otellerin sunduğu meşhur Batum kahvaltılıkları şunlar:

 • Haçapuri
 • Sulguni peyniri
 • Kahuri dedas purebi ekmeği
 • Gudis kveli peyniri
 • Sobada kızartılmış ekmekler
 • Gözleme ve börekler
 • Güveçte sucuk
 • Güveçte peynir
 • Sigara böreği
 • Patates kızartması
 • Zeytin çeşitleri
 • Tereyağı, bal, kaymak
 • Gürcü mezeleri
 • Kaymak
 • Mevsim yeşillikleri
 • Taze domates ve salatalıklar
 • Reçeller

Batum kahvaltı mekanları taptaze Gürcü çaylarıyla da sohbetlerinize eşlik ediyor. Batum kahvaltı yerleri sizlere dört dörtlük hizmet veriyor.

En Çok Tavsiye Edilen Batum Kahvaltı Mekanları

Batum’da kahvaltı yapmak isteyenler önerilen kahvaltı yerlerine gidebilirler. Şehir merkezinde, sahil kenarında ve tarihi yerlerin çevresinde bulunan Batum kahvaltı yerleri, konuklarına Gürcü mutfağının kahvaltılarını özenle hazırlar.

Aynı zamanda oteller ve restoranlar da kahvaltı mekanlarını aratmayan menüler sunarlar. Daha önce Batum’da tatil yapmış kişilerin önerileriyle kentte daha keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Otelde Kahvaltı Fırsatları – Karadeniz Turlarına Dahil Hizmetler

Batum otellerinin sunduğu kahvaltı fırsatları ile otel konforunda, Gürcistan ve Karadeniz manzaraları eşliğinde kahvaltı yapabilirsiniz. 2 kişi kahvaltı menüsü 70 TL’den başlayan fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Gürcistan ülkemizden ucuz olduğu için kahvaltı ve yeme içme için çok para harcamazsınız. Fırsat sitelerinden ya da Batum’a gittiğinizde otelinizden satın alabileceğiniz kahvaltı fırsatları sayesinde açık büfe Batum lezzetlerini tadabilirsiniz. Batum otel kahvaltıları için en çok tercih edilen oteller:

 • Hilton Batumi
 • Radisson Blu Hotel Batum
 • Colosseum Marina Hotel

Genellikle Karadeniz turları ile kente gelenlerin yararlanabileceği açık büfe kahvaltıları Batum’un kaliteli otellerinde bulabilirsiniz. Hem ekonomik hem de lezzet dolu bir tatil yaparsınız.

[widget-130]

Batum’da Kahvaltı Fırsatları – Batum Kahvaltı Yerleri Sizi Bekliyor!

Batum kahvaltısını merak edenler yollarını bu eşsiz kente çevirsinler. Batum’un önemli doğal ve tarihi güzelliklerinin çevresinde, merkezde ve iç kesimlerde kahvaltı mekanları bulunuyor. En çok tercih edilen Batum kahvaltı mekanları ise şunlar:

Pizza Square

Adres: 23 Parnavaz Mepe Caddesi, Batum

Porto Franco

Adres:40 Konstantine Gamsakhurdia Caddesi, Batum

Old Boulevard  

Adres: Ninoshvivi Bulvarı 23a Batum

Telefon:+995 577 24 20 06

Cafe Adjara

Adres: 11 Kutaisi Caddesi Batum, Gürcistan

Telefon: +995 577 44 94 96

Coffeetopia

Adres: Konstantine Gamsakhurdia Caddesi 6, Batum

Telefon: 514030505

Adjarian House

Adres: Batumi Boulevard 10, Batum

BatuMarani

Adres: Gorgasali Caddesi 111, Batum

Telefon: +995 555 90 30 30

Fanfan

Adres: Ninoshvili Caddesi 27 Batum

Telefon: 555863737

Kafe Literaturuli

Adres: K Gamsakhurdia 18, Batum

Telefon: 222 899155443

Port Batumi

Adres: Gogebashvili Caddesi, 3 Marine Station, Batum

Telefon: +995 593 67 64 60

Batum’da kahvaltı yapmak hemen her yerde mümkün. Yöresel lezzetlerin en güzellerinden olan haçapuri ve sulguni restoranlarda da bulunuyor. Bu nedenle Batum’da ne yenir korkunuz hiç olmasın. Batum kahvaltı mekanları arasından dilediğiniz gibi tercih yapabilirsiniz.

Batum Kahvaltı Fiyatları – Kaçırılmayacak Fırsatlar!

Batum kahvaltı mekanları fiyatlarını menülerine, mekanın bulunduğu yere, manzaralı olup olmamasına, tarihi yerlere ve meydanlara yakınlığına göre belirliyor. Batum kahvaltı fiyatları, genel olarak ekonomik olurken Batum şehir merkezinde daha yüksek olabiliyor. Batum’un ünlü kahvaltılıklarını yol üzeri kahvaltı mekanlarında kişi başı 20 – 30 TL ücret ödeyerek tadabilirsiniz.

Batum kahvaltı yerleri yerine kaldığınız otelde kahvaltı yaparsanız kişi başı konaklama ücretlerine dahil olarak herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Açık büfe sunulan Batum kahvaltı sofralarında gönlünüzce kahvaltı yapabilirsiniz.

Batum kahvaltı yerleri uygun fiyatları ve tadına doyulmaz Gürcü lezzetleri ile sizleri bekliyor.

[widget-131]

Yorum Yap

Telefon 905 33 74
Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (533) 742 33 98