Karadeniz Turları Tatil Home Yeşilin Başkentine Keyifli Bir Yolculuk!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Şirketlere Özel Karadeniz Turları

Tatili İşin Bir Parçası Haline Getirin!

Karadeniz’in eşsiz doğası, tarihi lokasyonları ve insanı rahatlatan manzaraları ile tatil severler için vazgeçilmez bir bölge olduğunu söylemeye gerek bile yoktur. Ancak bireysel tatilciler bir kenara son yıllarda Karadeniz’in kurumsal etkinlikler için de başlıca tercihlerden biri haline geldiğini unutmamak gerekir. Pek çok firma günümüzde şirketlere özel Karadeniz turları ile çalışanlarının motivasyonunu ve verimliliğini arttırmakta, işle tatili bir araya getirerek kurumsal dünyanın somurtkanlığına neşe katmaktadır.

Nitekim başarılı şirketlerin en iyi bildiği şeylerden biri başarılarını büyük oranda çalışanların verimliliklerini ve motivasyonlarını en üst düzeyde tutmalarına borçlu olmalarıdır. Motive ve verimli çalışanların sırrı ise mutlu bir çalışma ortamından geçer. Buna bağlı olarak son yıllarda pek çok şirket çalışanlarının mutluluğunu ve motivasyonunu arttırmak için kurumsal organizasyonlara ve şirket içi aktivitelere çok daha fazla önem vermeye başlamıştır.

 

Karadeniz Şirket Turları Firmalara Ne Katıyor?

Son zamanlarda yoğun mesai yapmaları gereken çalışanlarınızın biraz rahatlamasını mı istiyorsunuz? Yoksa başarılı performansınızdan dolayı onları ödüllendirmek, değerlerinin bilindiğini göstermeyi mi hedefliyorsunuz? Kurumlara özel Karadeniz turları ile şirket içi aktiviteler yapabilir, çalışanlarınızın motivasyonunu ve verimliliğini en üst düzeye taşıyabilirsiniz. İşte Karadeniz şirketlere özel turlar ile firmanızı bekleyen katkılar:

 • Karadeniz şirketlere özel turlar çalışanlarınızın mutluluğu ve buna bağlı olarak başarısı için kurumsal aktiviteler yapmanıza imkan sağlar.
 • Karadeniz şirket turları ile iş dışında da birlikte vakit geçiren çalışanlara sahip olabilir, arkadaşlık duygusu ve kurum içi iletişimi güçlü bir firma haline gelebilirsiniz.
 • Şirketlere özel Karadeniz turları ile ofisteki iş motivasyonunu arttırabilir, yüksek bir verimlilikle daha zorlu iş ve sorumlulukların üstesinden çok daha kolay bir biçimde gelebilirsiniz.
 • Müşteri sadakatinizi arttırmak için kurumlara özel Karadeniz turları ile çeşitli etkinlikler düzenleyebilir, özellikle üst segment müşterilerinizi kurumunuzun bir parçası gibi hissetmesini sağlayabilirsiniz.

[widget-130]

Şirketlere Özel Karadeniz Turları Neden Avantajlı?

Karadeniz şirketlere özel turlar, kurumlara ne gibi katkılar sağlıyor sorusuna yanıt verdik. Ancak cevaplanması gereken bir diğer konu da neden Karadeniz’in tercih edilmesi gerektiği. Nitekim günümüzde pek çok firma Karadeniz şirketlere özel tatil programları ile doğayla iç içe çalışmayı tercih ediyor. Peki bunun nedeni ne? Aşağıda Karadeniz şirketlere özel turlar ve avantajlarından bahsettik:

 • Karadeniz kurumlara özel turlar ile İzmir, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere ülkemizin birçok büyük şehrinden kolaylıkla bölgeye ulaşabilirsiniz.
 • Sabahları Karadeniz’in eşsiz koylarında denizin keyfini çıkarırken akşamları ise iş görüşmeleri yapabilirsiniz.
 • Karadeniz’in eşsiz manzaraları ile iş stresi aklınıza dahi gelmez.
 • Kurumsal görüşmelerden vakit buldukça fotoğraflar çekebilir, çalışmanın ofiste olmayı gerektirmediğini gösterebilirsiniz.
 • Profesyonel bir organizasyon yapmış olursunuz.
 • Tatilin keyfini çıkararak çalışma şansı bulursunuz.
 • Kurumlara özel Karadeniz turları ile lüks toplantı salonlarında etkinlik yapma imkanınız olur.
 • Çalışanlarınız birlikte aktiviteler yapmasını sağlayabilir, kurum içi arkadaşlığı geliştirebilirsiniz.
 • Rafting, piknik, trekking, yüzme, kamp, yayla turları, ATV turları, şenlikler ve festivallerle işlerinizi birleştirebilir, çalışırken tatil yaparsınız.

Kurumsal Buluşmaların Adresi: Karadeniz Kurumsal Turlar

Kurumsal partnerleriniz veya iş ortaklarınızla yapacağınız görüşmeler veya gerçekleştireceğiniz organizasyonlar için lüks ve kullanışlı otellere mi ihtiyacınız var? Toplantı ve konferans salonları, ses sitemleri ve projeksiyon gibi ofis malzemeleri eksiksiz mi olmalı? Karadeniz şirket turları ile aradığınızı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Karadeniz toplantı otelleri; şirketlere özel Karadeniz turları için firmalara; projeksiyondan amfi ve ses sistemine, DVD ve CD oynatıcılardan Wi-Fi’a, uydu ve ışık sistemlerinden lezzetli ikramlara kadar birçok olanakla destek vererek kusursuz bir organizasyon gerçekleştirmelerine yardımcı olmakta ve şirket yemekleri, bayi toplantıları, kurumsal organizasyonlar, seminerler ve benzeri etkinlikler gerçekleştirmelerini sağlamaktadır.

[widget-131]

Yorum Yap

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98