Karadeniz Turları Tatil Home Yeşilin Başkentine Keyifli Bir Yolculuk!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Rehberlik Hizmetleri

Tur Rehberliği Desteği ile Ayrıcalıklı Bir Tatil…

Dinlenirken eğleneceğiniz, hem bütçenize hem de beklentilerinize uygun bir tatil için tüm ayrıntıları kendiniz planlamak zorunda değilsiniz.

Tatil Home Karadeniz Turları olarak kişilere, gruplara ve şirketlere özel tur rehberliği hizmetlerimizle hayallerinizdeki tatili kusursuz bir planlamayla gerçeğe dönüştürüyor, sizi ayrıntılara boğmadan yalnızca tatilinizin keyfini çıkarmanızı sağlıyoruz. Yalnızca aklınızdaki Karadeniz tatilini anlatın, tur danışmanlarımız gerisini halledecek!

Gelin, bir kahve içelim, tatil beklentileriniz, eğlence anlayışınız ve hayalinizdeki Karadeniz turu hakkında konuşalım…

Karadeniz turları için rehberlik hizmeti alarak Karadeniz'in eşsiz doğal ve tarihi güzellikleri hakkında daha detaylı bilgi alabilir, gezinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Hayalindeki Karadeniz Turu İçin Rehberlik Hizmetleri

gruplara özel tur rehberi

Kişiye Özel Tur Rehberliği

Hayalinizdeki tatili, ayrıntılarda boğulmadan gerçeğe dönüştürmek istemez misiniz? Tatil Home Karadeniz Turları sizin için her şeyi planlıyor...

Ulaşımdan konaklamaya tur destinasyonlarından kent gezilerine tatil anlayışınız için en uygun Karadeniz turunu belirliyor, otobüs ve uçak bileti, otel rezervasyonu, araç kiralama desteğimizle kusursuz bir tatil için ihtiyacınız olabilecek her şeyi bütçe dostu fiyatlarla edindiğinizden emin oluyoruz.

Kötü sürprizlerden uzak, yalnızca tatilinizin keyfini çıkaracağınız bir Karadeniz turu için hemen tur danışmanlarımızla görüşün.

Gruplara Özel Tur Rehberliği

Aile ve arkadaş gruplarına özel tur planı çıkarıyor, deneyimli rehberlerimizle sizlere eşlik ederek kusursuz bir tatil yapmanıza destek oluyoruz.

Karadeniz’in en iyi tur destinasyonları hakkında bilgi sahibi rehberlerimizle birlikte seyahatinizi daha anlamlı kılmak için grubunuza özel hizmetler veriyor, tur programınızdaki tarihi ve doğal güzellikleri ayrıntılarıyla anlatıyor, en güzel restoranlarda ünlü lezzetleri tatmanızı, en iyi otellerde konaklamanızı sağlıyoruz.

Tamamen grubunuza özel tur rehberliği hizmetlerimizden yararlanarak ayrıcalıklı bir deneyim yaşayabilir, tatilinizden maksimum verim alabilirsiniz.

grup tur rehberi
tur rehberligi

Şirketlere Özel Tur Rehberliği

Anlaşmalı olduğumuz oteller, konaklama ve etkinlik merkezleri ile kurumsal organizasyon hizmeti veriyor, çalışanlarınız ve kurumsal partnerlerinizle gerçekleştireceğiniz etkinlikleri sizin için planlıyoruz.

Bayi toplantıları, yönetici ve zirve buluşmaları, ürün lansmanları, şirket içi eğitimler, motivasyon etkinlikleri, basın toplantıları, seminer, sempozyum ve kongreler için zaman ve insan kaynağı ayırmaksızın kusursuz bir organizasyon gerçekleştirmenize destek oluyor, detaylarla zaman kaybetmeden projelerinizi hayata geçirmenize destek oluyoruz.

Karadeniz turları ile ulusal ve uluslararası firmaların kurumsal ihtiyaçlarına yanıt veriyor, düzenlediğimiz organizasyonlara yenilikçi ve yaratıcı imzamızı atıyoruz.

Tur ve Konaklama Danışmanlığı

Karadeniz’in en güzel şehirlerini bizimle keşfedin! Tatil Home Karadeniz Turları profesyonel otel ve tur danışmanlarıyla seyahat planınızı yapın…

Alanında uzman tatil danışmanlarımızla Karadeniz’in onlarca tur rotası içerisinden bütçenize, tatil anlayışınıza ve ilgi alanlarınıza en uygun tur seçeneklerini belirliyor, konforlu ve ekonomik otellerde yerinizi ayırtıyor, gezip göreceğiniz yerler hakkında tatil rehberliği sunuyoruz.

Baştan sona en ince detaylarıyla planlanmış bir tura çıkmak, sürprizlerle ve sorunlarla karşılaşmamak istiyorsanız 10 yılı aşkın acente deneyimimizden yararlanın, gözünüz arkada kalmasın!

firmalara özel tur organizasyonu
firmalar için tur

Özel Tur Organizasyonu

Çalışanlarının birbiriyle kaynaşmasını ve iş stresinden uzaklaşmasını isteyen firmalara özel kurumsal tur hizmetleri sunuyoruz.

Daha verimli ve keyifli bir şirket ortamı yaratmanızı sağlayacak, çalışanlarınızın firmanıza bağlılığını arttıracak tur organizasyonları için Karadeniz Turları yanınızda! Kurumunuzun tüm seyahat ve etkinlik planlamasındaki çözüm ortağınız oluyoruz. Ekibinize ise Karadeniz’in en güzel tatil lokasyonlarının tadını çıkarmak kalıyor.

Siz ihtiyacınızı anlatın, firmanıza ve bütçenize en uygun kurumsal tur organizasyonunu planlayalım. Unutmayın, mutlu çalışanlar, başarılı bir şirket demektir!

Sosyal Medyada Biz

Telefon 905 33 74
Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (533) 742 33 98