Karadeniz Turları Tatil Home Yeşilin Başkentine Keyifli Bir Yolculuk!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

İletişim

Karadeniz Turları Tatil Home
Bakırköy/İstanbul
Kartaltepe Mah. İncirli Cad. Alpay İzer Sok. No:4, 34144 Bakırköy/İstanbul

Tatil Danışmanına Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Karadeniz tur rezervasyonu yaptırmak için katılmak istediğiniz Karadeniz turu programının sayfasında bulunan iletişim bilgilerinden yararlanarak tatil danışmanlarımıza ulaşabilir ve turu satın alabilirsiniz. Ayrıca web sitemiz üzerinden online olarak Karadeniz turu için yerinizi ayırtabilir, ödeme işlemlerini gerçekleştirerek rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Seyahat sigortası yaptırmanız halinde otele giriş yapmadan 72 saat önceye kadar rezervasyonunuzu iptal edebilir ve ücret iadenizi alabilirsiniz. Rezervasyon iptalinde, konaklama ücretinin tamamı iade edilirken sigorta ücreti iade edilmez. Sigorta yalnızca otel konaklamasını kapsar, rezervasyonla beraber alınan uçak biletleri ise sigorta kapsamında değildir. Uçak transferleri son 24 saat kalaya kadar kesintisiz iptal edilebilir. Otobüs de satın alınan rezervasyonlarda ise; gidiş otobüsleri için son 2 güne kadar, dönüş otobüsleri içinse tesise giriş gününe kadar yapılan iptal işlemlerinde ulaşım iadeleri kesintisiz yapılır.

Karadeniz turları için Havale/EFT ya da kredi kartı kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz Bakırköy Karadeniz Turları Tatil Home acentemizi ziyaret ederek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Karadeniz tur rezervasyonlarınız için cep telefonunuza ve mail adresinize rezervasyon numarası ile ilgili bilgileriniz ile ilgili belgeler gönderilmektedir.

Karadeniz Turları Tatil Home olarak 10+ turumuzla Batı, Orta ve Doğu Karadeniz’in her kentine gitmekte; Safranbolu’dan Abant Gölü’ne, Ilgaz Dağı’ndan Sümela Manastırı’na, Kurtuluş Savaşı’nın ilk şehri Samsun’un tarihi lokasyonlarından, Rize’nin nefes kesen yaylalarına ve hatta Batum’a kadar tüm sahil şeridini adım adım keşfetmekteyiz. Safranbolu Amasra Turu, Samsun’dan Batum’a Karadeniz Yaylalar Turu, Karadeniz Rüyası Turu, Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu gibi farklı tur programlarımızı ile tatil severlere hayallerindeki tatili sunmaktayız.

Karadeniz turları ile meşhur Fırtına Deresi’nde rafting yapabilir, zipline ile Rize’yi kuşbakışı izleyebilir, dağ yürüyüşleri yapabilir, Kaçkar Dağı’na tırmanabilir, Jeep Safari gibi doğa aktivitelerine katıalbilir, yayla şenlikleri ile Karadeniz’in renkli kültürünü keşfedebilirsiniz. Oldukça zengin bir mutfağa sahip olan Karadeniz’in hamsili pilav, mısır ekmeği, lahana sarması, muhlama, laz böreği, hamsi çorbası, hamsili ekmek gibi lezzetlerini tadabilirsiniz. Sizinle Karadeniz turu yolculuğuna katılamayan sevdiklerinize halis Rize çayı, anzer balı, Karadeniz eşarp ve keşanları, Sürmene bıçağı, kemençe, hasır iskemle gibi yöresel hediyeler alabilir, onların da Karadeniz turu deneyiminize katılmasını sağlayabilirsiniz.

Tatil Danışmanına Sor

karadeniz turları iletişim
Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98