Karadeniz Turları Tatil Home Yeşilin Başkentine Keyifli Bir Yolculuk!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Trabzon Uzungöl’e Yakın Gezilecek Yerler

Sadece Uzungöl’ü Değil, Çevresindeki Güzellikleri de Görün…

Uzungöl, Türkiye'nin en ünlü ve güzel doğal göllerinden biri olarak Karadeniz'in huzur dolu şehirlerinden Trabzon'da yer alır. Doğal güzellikleri, yemyeşil doğası ve etkileyici manzaralarıyla Uzungöl, ziyaretçilerini büyüleyen bir destinasyondur. Uzungöl'e gelmişken çevredeki diğer doğal ve tarihi güzellikleri de keşfetmek isteyenler için Uzungöl'e yakın gezilecek yerler oldukça çekici ve ilgi çekicidir.

Siz de Trabzon’a geldiğinizde hem Uzungöl’ü hem de Uzungöl’e yakın gezilecek yerler ve doğal güzellikleri ziyaret edebilirsiniz. Sayfamızda Uzungöl’e yakın yerler ve Uzungöl gezi rotası var. İnceleyin… 

Uzungöl’e Gelmişken Bu Yerleri de Görün!

Uzungöl, sizleri yemyeşil doğası ile büyüleyecek ve kendine hayran bırakacak. Uzungöl’de güzel bir kahvaltı sonrası göl etrafında yürüyüş yapacak, yorgunluk kahvenizi içeceksiniz. Peki sonra? Uzungöl gibi doğasıyla ve manzaralarıyla dikkat çeken yaylalara, şelalelere ve ormanlara gitmek istemez misiniz? Uzungöl’e yakın gezilecek yerler listemizde size özel Uzungöl’e yakın yerler var!

Şekersu Yaylası

Uzungöl'e sadece 15 kilometre uzaklıkta bulunan Şekersu Yaylası, muhteşem doğal manzaraları, serin havası ve berrak su kaynaklarıyla ünlüdür. Yayla atmosferinin keyfini çıkararak doğa yürüyüşleri yapabilir ve temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz.

Haldizen Yaylası

Uzungöl'e yaklaşık 20 kilometre uzaklıktaki Haldizen Yaylası, eşsiz doğal güzelliklere sahip bir yayladır. Yaylada doğal çay bahçelerini gezebilir, yöresel lezzetleri tadabilir ve huzur dolu bir ortamda zaman geçirebilirsiniz. Uzungöl'e yakın gezilecek yerler doğal atmosferleriyle sizi büyüleyecek.

Garester Yaylası

Uzungöl'e yaklaşık 18 kilometre mesafede yer alan Garester Yaylası, dağcılık ve doğa yürüyüşü yapmak isteyenler için ideal bir rota sunar. Yayla, büyüleyici manzaraları ve bol oksijenli havasıyla ziyaretçilerini cezbetmektedir.

[widget-130]

Lustra Yaylası

Uzungöl'e 20 kilometre uzaklıkta bulunan Lustra Yaylası, doğal güzellikleri ve zengin bitki örtüsüyle göz kamaştırır. Burada yayla hayatını ve yöresel yaşam tarzını yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Uzungöl'e yakın gezilecek yerler listenizde mutlaka yer almalı.

Şerah Köyü

Uzungöl'e 25 kilometre mesafedeki Şerah Köyü, doğal güzellikleri ve tarihi evleriyle ünlüdür. Geleneksel Karadeniz köy yaşamını deneyimlemek için Şerah Köyü'nü ziyaret edebilirsiniz.

Uzungöl Dursun Ali İnan Müzesi

Uzungöl'e gelmişken yerel kültür ve tarih hakkında bilgi edinmek için Uzungöl Dursun Ali İnan Müzesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Müze, bölgeye özgü tarihi ve kültürel eserleri sergilemektedir.

Karadeniz Turları ile Trabzon Uzungöl’de Keyifli Bir Tatil Yapın!

Trabzon'un doğal güzellikleri ve tarihi mirasını keşfetmek, Uzungöl ve çevresindeki gezilecek yerleri görmek için düzenlenen Karadeniz turları, sizlere unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatır. Profesyonel rehberler eşliğinde gerçekleşen turlarda, Trabzon ve çevresinin en güzel noktalarını keşfetme şansı bulursunuz. Uzungöl'e yakın gezilecek yerler ve Uzungöl gezi rotası ile bölgeyi tanırsınız.

Karadeniz turları ile eşsiz doğal güzelliklere sahip Uzungöl'ün yanı sıra, bölgenin diğer doğal ve tarihi güzelliklerini de görme imkanı elde edersiniz. Ayrıca yöresel lezzetleri tadabilir, bölge halkının misafirperverliğini deneyimleyebilir ve eşsiz doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Karadeniz turları, size hem dinlendirici hem de keşif dolu bir tatil vadediyor. Bu muhteşem coğrafyada unutulmaz anılar biriktirmek ve doğanın kucağında huzur dolu bir tatil geçirmek isteyenler için ideal bir seçenektir.

[widget-131]

Yorum Yap

Telefon 905 33 74
Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (533) 742 33 98