Karadeniz Turları Tatil Home Yeşilin Başkentine Keyifli Bir Yolculuk!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

İzmir Çıkışlı Karadeniz Turları – Gezi Programları ve Fiyatlar

İzmir’in Sıcak Havasına Serin Bir Karadeniz Molası

İzmir Çıkışlı Karadeniz Turları, son dönemde Ege Bölgesi’nden Karadeniz’e ulaşmak ve Karadeniz’de tatil yapmak isteyenlerin adeta kurtarıcısı oluyor. İzmir çıkışlı Karadeniz turları, 1400 kilometreyi bulan bu iki bölge arasındaki mesafeyi kısaltan turlar yanı başlarındaki denizden sıkılan Egelilere farklı bir tatil imkanı doğuruyor.

Uçak ve otobüsle düzenlenen İzmir Çıkışlı Karadeniz Turları; Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar hareketle 4 geceden 9 geceye kadar seçenekli olarak sunuluyor. Sabah ve akşam yola çıkma şansınız olan İzmir Çıkışlı Karadeniz Turları eğlenceli ve unutulmaz bir tatil geçirmenizi sağlıyor.

İzmir Çıkışlı Karadeniz Turu Programları

İzmir Çıkışlı Karadeniz Turu seçeneklerinizden ilki olan uçakla yolculuklarda İzmir Havalimanı’nda rehberlerinizle buluşarak yolculuğa başlayacaksınız. Samsun Havalimanı’na indikten sonra esas startı veren Karadeniz turunuzda ilk olarak Samsun’u gezecek ve sonrasında Giresun, Ordu, Trabzon, Rize ve Batum gibi merkezlere uğrayacaksınız. Tur süresine göre gezi programınız değişecek.

Eğer Otobüslü Karadeniz Turu tercihiniz olacaksa belirtilen gün ve saatte Karşıyaka Yunuslar, Konak Vapur İskelesi Otoparkı, Bornova Ege Üniversitesi Kampüsü, Uşak Şehirlerarası Otobüs Terminali duraklarından yolculuğa başlarsınız. Afyon, Ankara, Çankırı istikametinden Kastamonu’ya ulaşarak devam eden turunuzda belirtilen programa uyarak gezinizi sürdüreceksiniz.

Masmavi Ege’den yemyeşil ’e uzanan İzmir Çıkışlı Turlarda yeni bir kültür tanımanın, bölgenin tarihi ve turistik yerlerini görmenin, doğal güzelliklerini tanımanın keyfine varacaksınız. İzmir çıkışlı Karadeniz turları ile yeşilin her tonuna hakim olacaksınız.

[widget-130]

İzmir Çıkışlı Karadeniz Tur Fiyatları 

Karadeniz’de tatil yapmak isteyen İzmirliler için tur fiyatları oldukça ekonomik. İzmir çıkışlı Karadeniz turu fiyatları her bütçeye uygun fiyatlarla başlıyor. İzmir çıkışlı Karadeniz turu fiyatları; turun süresine, otobüs ya da uçakla ulaşım olup olmamasına, konaklama yapılacak otele, konaklama günü sayısına, yapılacak aktivitelere ve ekstra hizmetlere göre belirleniyor.

Bütçe dostu İzmir çıkışlı Karadeniz turu fiyatları dahilinde:

  • Otellerde Yarım Pansiyon Konaklama
  • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
  • Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri
  • Otobüs İçi İkramları
  • Tur Güvencesi
  • Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
  • Açık Büfe veya Set Menü Akşam Yemeği
  • Zorunlu Seyahat Sigortası
  • Ek Hizmet Bedelleri – Batum Turu

Ekstra Olmayan Tüm Yayla Transfer Ücretleri tur firmaları tarafından karşılanıyor. İzmir çıkışlı Karadeniz turu fiyatları içerisinde öğlen yemekleri, yemeklerde alınan içecekler, tüm özel harcamalar, organizasyonlar, yurt dışı çıkış harcı ve müze ücretleri yer almıyor.

İzmir Çıkışlı Karadeniz Turları

İzmir çıkışlı Karadeniz turları ile yemyeşil bir coğrafyaya adım atacaksınız. Kaliteli otellerde kalacak, taze mısır ekmekleri ve muhlamaların tadına bakacak, rafting yapacak ve kendinizi yenileyeceksiniz. Otobüslü ve uçaklı İzmir Karadeniz turu seçenekleriniz ile gezerken keşfedecek ve hayata daha mutlu bakacaksınız.

İzmir’den yola çıkarak unutulmaz bir Karadeniz turu yapmak için yukarıda önerdiğimiz turlarımızdan yararlanabilirsiniz. Bütçenize ve görmek istediğiniz yerlere göre tatil planınızı oluşturabilirsiniz. İzmir çıkışlı Karadeniz turu fırsatlarını kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98