Karadeniz Turları Tatil Home Yeşilin Başkentine Keyifli Bir Yolculuk!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Adana Çıkışlı Karadeniz Turları – Gezi Programları ve Fiyatlar

Adana Kalkışlı Karadeniz Turları Yapmak İsteyenler İçin Kaçırılmayacak Fırsatlar!

Karadeniz rüyasını bir de Adana’dan yola çıkarak yaşamak istemez misiniz? Adana çıkışlı Karadeniz Turları, sizleri güneyden kuzeye uzanacak keyifli bir yolculuğa davet ediyor…

Uçak ve otobüsle düzenlenen Adana çıkışlı Karadeniz turları; her hafta Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri hareketle Karadeniz’i merak edenleri bölgeye ulaştırıyor. 4, 5 ve 6 gece konaklamalı olan tur organizasyonlarında konuklarımız Ayder Yaylası’nda, Trabzon’da ve diğer illerde kalma imkanı buluyorlar. Adana çıkışlı Karadeniz turları sayesinde bambaşka bir maceraya adım atma şansı buluyorlar.

Adana çıkışlı karadeniz turları ile güneyden kuzeye keşif yapmak isteyen gezginler için çok güzel fırsatlar bulunuyor. 

 

Adana Çıkışlı Karadeniz Tur Programları

Adana çıkışlı uçaklı Karadeniz turlarında Adana Havalimanı’ndan Trabzon Havalimanı’na hareket ediyor ve gezimizi başlatıyoruz. Maçka’dan Boztepe’ye kadar uzanan yolculuğumuzda Karadeniz’in ilgi çekici yerlerini ziyaret ediyoruz. Adana çıkışlı uçaklı Karadeniz turu ile Karadeniz yolculuğunuzu en iyi şekilde geçireceksiniz. 

Otobüslü Adana Çıkışlı Karadeniz Turlarında ise Adana İstasyon Merkezi’nden hareketle, Amasya’ya kadar belirli duraklarda mola vererek eğlenceli yolculuğumuzu tamamlıyoruz. Amasya’nın tarihi ve turistik yerlerini gezdikten sonra Ordu, Trabzon, Rize, Artvin gibi kentlerdeki rotamıza devam ediyoruz.

Ülkenin en güney illerinden birinden yola çıkarak kuzeyin eşsiz güzelliğini tanıdığımız yolculuklarımızda yeni dostlar ve deneyimler edinerek unutulmaz anlar geçiriyoruz. Adana çıkışlı uçaklı Karadeniz turu dahilinde:

 • Batum
 • Ayder Yaylası
 • Uzungöl
 • Sümela Manastırı
 • Maçka
 • Trabzon
 • Rize
 • Şimşirli Köyü
 • Sürmene
 • Zarha Dağı
 • Hopa
 • Of 

gibi birbirinden güzel şehirleri ve doğal mirasları ziyaret ediyoruz. Adana çıkışlı Karadeniz turları ile kuzey kentlerini yakından tanıyoruz.

Adana çıkışlı otobüslü Karadeniz turları dahilinde ise Amasya, Sinop, Ordu, Trabzon, Rize, Batum, Artvin ve Erzurum gibi kentlerin en önemli noktalarını ziyaret ediyoruz. Dileyen tatilciler rafting gibi doğa aktivitelerini de yapabiliyorlar. Karadeniz turları Adanalıları bölgeye hayran bırakıyor.

[widget-130]

Adana Çıkışlı Karadeniz Turu Fiyatları – Karadeniz Turu Adana’dan Yapılır Mı? 

Baştan uca Karadeniz’i görmek isteyen Adanalılar için tur fiyatları oldukça ekonomik. Adana çıkışlı Karadeniz turu fiyatları uygun fiyatlarla Karadeniz’i görmek isteyenleri bekliyor. Adana çıkışlı Karadeniz turu fiyatları; gezinin süresine, otobüs ya da uçakla ulaşım olup olmamasına, konaklama yapılacak otele, konaklama günü sayısına, yapılacak aktivitelere ve ekstra hizmetlere göre belirleniyor.

Adana’dan yola çıkarak unutulmaz bir Karadeniz turu yapmak için yukarıdaki turlarımızdan yararlanabilirsiniz. Bütçenize ve görmek istediğiniz yerlere göre tatil planınızı oluşturabilirsiniz. Adana çıkışlı Karadeniz turu fırsatlarını kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Telefon 905 33 74
Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (533) 742 33 98