Karadeniz Turları Tatil Home Yeşilin Başkentine Keyifli Bir Yolculuk!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Fırtına Vadisi’nin En İyi Otelleri – Fırtına Vadisi’nde Nerede Kalınır?

Fırtına Deresi Konaklama – En Çok Tercih Edilen Oteller

Karadeniz turlarının en ilgi çeken rotası olan Fırtına Vadisi, 55 km’lik dere yatağı boyunca doğal güzelliklerini ve kültürel miraslarını sergilemektedir. Fırtına Vadisi’nin en iyi oteli de bölgenin şahaneliğine yaraşır bir şekilde farklı konseptlerde misafirlerine tatil imkanları sunmaktadır. Özellikle yaz aylarında rafting yapmak isteyenleri ağırlamaktadır.

Fırtına Vadisi’nde nerede kalınır diyenler için pansiyonlar, dağ evleri, tatil köyleri ve butik oteller bulunmaktadır. Fırtına Vadisi’ndeki oteller, genellikle rafting parkurlarına yakın konumda ve dere kenarındadır. Lüks imkanları olmasa da doğa tatilleri için misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılarlar. Ayrıca otellerde restoran ve kafeler de bulunur.

Fırtına deresi otelleri Rize – Ardeşen kara yolundan, güneye çıkan karayolundan 22 km sonra Çamlıhemşin’e varılmasıyla başlar. Çamlıhemşin’in 1 km güneyinde bulunan rafting parkuru çevresinde ve parkurun devam ettiği 23 km boyunca Fırtına Vadisi konaklama tesisleri bulunmaktadır. Parkurlara, yaylalara, köprülere, kalelere ve kamp alanlarına yakın olan Fırtına Deresi otelleri yerli ve yabancı turistlerin beğenisini kazanmaktadır.

Fırtına vadisi otelleri, fiyatlarını mevsime, Karadeniz turları ve rafting turu takvimlerine göre belirlerken ilkbahar ve yaz aylarında oda fiyatları artış göstermektedir.

 • Lokasyon
 • Sunulan Hizmetler
 • Konaklama Türü
 • Aktivite ve Rehberlik
 • Yeme – İçme gibi kriterlere göre Fırtına vadisi otel fiyatları belirlenmektedir.

Fırtına Vadisi’nde nerede kalınır diyenler için pansiyon, dağ evi, butik otel kategorilerinde Fırtına vadisi konaklama birimleri bulunmaktadır. Almak istediğiniz hizmete ve gezi rotanıza göre otelinizi seçebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Fırtına Vadisi Otelleri – Tatilciler Ne Diyor?

Fırtına Vadisi’nde nerede kalınır diye düşünenler genel olarak rafting parkurlarına yakın yerleri tercih ediyorlar. Tatilciler ayrıca Fırtına Vadisi’ne gitmeden daha önce bölgede tatil yapanların önerilerini inceliyorlar. Fırtına vadisi otelleri arasından en çok tercih edilenlere göre seçimlerini yaparak tatile çıkıyorlar. Fırtına Vadisi’nin en iyi oteli sıralamasında birbiriyle yarışan Fırtına vadisi otelleri:

 • Dere Butik Otel
 • Naliya Hotel
 • Aydere Apart Otel

Lüks otelleri aratmayan konaklama imkanları, muhteşem manzaraları, lezzetli yemekleri ile tercih edilen Fırtına vadisi otelleri, ilkbahar ve yaz aylarında dolup taşıyor. Bu nedenle erken rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Fırtına Vadisi’nde Lüks Oteller – Fırtına vadisi Konaklama Seçenekleri

Fırtına Vadisi’nde lüks otel bulmanız mümkün değil. Genellikle günübirlik turlar ve rafting etkinlikleri için tercih edilen Fırtına Vadisi’nde mütevazi oteller ve pansiyonlarla karşılaşırsınız.

Eğer Fırtına Deresi konaklama seçenekleri yerine daha lüks işletmelerde kalmak isterseniz Çamlıhemşin merkezine gidebilirsiniz. 22 km uzaklıktaki Çamlıhemşin’de lüks kategorisinde oteller bulabilirsiniz. Rafting parkurlarına da uzak olmayan Çamlıhemşin otellerinde SPA merkezi, sauna, spor salonu, Türk hamamı, havuz, teras, restoran gibi hizmetler bulursunuz.

Bahar ve yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrayan Çamlıhemşin lüks otelleri için erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Lüks otel fiyatları mevsime göre değişmektedir.

Fırtına Vadisi Otelleri – Kaliteli ve Güler Yüzlü Hizmet

Fırtına Vadisi otelleri rafting tutkunlarına, yerli ve yabancı turistlere dere manzarasıyla konaklama ayrıcalığı tanıyor. Çamlıhemşin merkezinden rafting parkurlarına çıktıkça otel fiyatları da değişiyor. 

Fırtına deresi konaklama seçenekleri arasında en çok tercih edilen oteller:

 • Dere Otel
 • Naliya Otel
 • Çamlıhemşin Taşmektep Hotel

Geniş odaları, restoran ve otopark olanakları ile sizleri bekleyen Fırtına Vadisi otellerinde keyifli zamanlar geçireceğinizi garanti ediyoruz.

[widget-130]

Fırtına Vadisi’nde Pansiyonlar – Mütevazı Tatillerin Adresi

Fırtına vadisi pansiyonları en çok tercih edilen konaklama seçeneği olarak dikkat çekiyor.  Fırtına deresi pansiyonlarında merkezi ısıtma sistemi, internet bağlantısı ile kahvaltı hizmeti veren restoranlar bulunuyor.

Fırtına vadisi pansiyonları her bütçeye hitap etmesi açısından tercih ediliyor. Pansiyon fiyatları genel olarak her bütçeye uygun olarak değişiyor. Fırtına vadisi rafting parkurlarına yakın olan pansiyonlar konaklama ayrıcalıkları sunuyor. Fırtına vadisi pansiyon seçeneklerinden en çok tercih edilenler:

 • Fırtına Pansiyon
 • Sisi Pansiyon
 • Ada Pansiyon

Dilerseniz rafting yapmak için geldiğiniz Fırtına Deresi’nin eşsiz güzelliğini yakından tanımak için 1 gece pansiyonlarda kalın. Eminiz, yörenin güzelliğine aşık olup tatilinizi uzatacaksınız.

Fırtına Vadisi Tatil Köyleri

Fırtına Vadisi’nde tatil köyleri son yıllarda yoğun ilgi görüyor. Yemyeşil manzaralı konaklama olanakları ile Fırtına vadisi tatil köyleri sizleri de memnun edecek.

Ahşap olarak düzenlenen müstakil ve apart konaklama alanları ile hizmet veren tatil köyleri uygun ücretler sunuyor. Fırtına vadisi tatil köyleri doğa aktiviteleri alanlarına ve rafting parkurlarına da yakın konumda bulunuyor.

Fırtına vadisi tatil köyü fiyatları bazı kriterlere göre değişiklik göstermektedir. Kalabalık gruplar halinde konaklamalarda indirimler olabiliyor.

En çok tercih edilen Fırtına deresi tatil köyleri:

 • Ekodanitap Natural Life
 • Aydere Apart Otel

Fırtına Vadisinin ve derenin tadını çıkarmak istiyorsanız parkurlara yakın otellerde kalmalısınız…

Fırtına Vadisi Butik Oteller – Manzaralı ve Konforlu Odalar

Fırtına vadisi butik otel hizmetleri özel ilgi ve sadelik isteyenler için yeterli oluyor. Rahat ve geniş odalarda kalan misafirler bölgenin tadını çıkarabiliyorlar. Fırtına vadisi butik otel fiyatları 150 – 300 TL arasında değişiklik gösterebiliyor.

Fırtına vadisi butik oteller arasında en çok önerilenler:

 • Manzara Butik Otel
 • Moyy Mini Otel

Yemyeşil ormanlık alanlarda ve dere manzarasına karşı konumlanan Fırtına vadisi butik oteller, tarihi mekanlara da yakın olduğu için ulaşım sıkıntısı yaşatmıyor. Gözlerden uzak olmak isteyenler için de ideal tatil noktası oluyor.

Fırtına Vadisi Dağ Evleri – Doğanın Tam Kalbinde!

Fırtına Vadisi’ndeki oteller yerine dağ evlerinde de kalabilirsiniz. İlkbaharda gürül gürül akan Fırtına Deresi’nin sesini dinlemek, kış mevsiminde muhteşem manzaralara uyanmak için dağ evlerini tercih edebilirisiniz.

Fırtına vadisi dağ evleri arasında en çok beğenilen tesisler:

 • Tanura Bungalows
 • Demircioğlu Pokut Dağ Evi

Ailecek ve arkadaş gruplarıyla tatil yapmak isteyenler için Fırtına vadisi dağ evleri en doğru tercih olacak. Fırtına Vadisi’nin tadı dağ evlerinde çıkacak!

Fırtına vadisi konaklama alternatiflerinden yararlanarak siz de Türkiye’nin en güzel doğal miraslarından birinde tatil yapma şansına kavuşabilirsiniz. Fırtına vadisi otel fırsatları ve erken rezervasyon imkanları ile bütçenize uygun bir tatil planı yapabilirsiniz. Yeşil Karadeniz sizi bekliyor!

[widget-131]

Yorum Yap

Telefon 905 33 74
Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (533) 742 33 98